Андрій Данилко розповів про дзвінок Лайми Вайкуле у перші дні після вторгнення росії

Андрій Данилко
Співак Андрій Данилко на YouTube-каналі «Говорить Україна» зізнався, чому, на його думку, російські зірки підтримують війну в Україні.

Співак Андрій Данилко розповів, що після початку війни, ніхто з російських колег йому не телефонував зі словами підтримки. Першою, хто запропонувала допомогу була латвійська співачка Лайма Вайкуле.

Мені подзвонила в перші дні війни Лама Вайкуле, і я почув страх і піклування. Дзвонила Ніно Катамадзе і багато інших. Я не чекав не від кого дзвінків з російських колег, адже розумів: «Що мені скажуть?», - поділився співак з ведучим проекту «Говорить Україна. Хроніки незламності» Олексієм Сухановим, - знаючи Філіпа Кіркорова, він напевно, знаходився у стані розгубленості, у ситуації: «краще мовчати, ніж сказати, як Басков».

Андрій Данилко і Лайма Вайкуле

Артист переконаний, що російські зірки, які замовчують агресію свої країни, бояться втратити свої статки.

Я був хлопчик не марнотрат, мене не цікавили речі, бренди, палаци. Навіть, якщо б не було водія, я б ніколи не купував машину, я би обрав таксі. У мене фінансова подушка є, і можу спокійно сказати: «Раша, гудбай» – легко. Вони, напевно, так не можуть. Адже те, як вони звикли жити, це великі гроші, щодня свято створювати. Тож всі ці артисти слідкують за словами, намагаються говорити: «Ми поза політикою»

- говорить Данилко.

Артист відмінив всі концерти в росії та світі після 2014 року. Він не міг виходити на сцену після анексії Криму та інших трагічних подій у країні.

Я сидів і дуже багато пиячив, мені не соромно про це говорити. Не міг зрозуміти, як це могло статися

- розповів співак.

Предыдущий пост
Позитив
Позитив зі сльозами на очах розповів, як допомагає дітям, які втікли від війни
Следующий пост
Леся Нікітюк
Леся Нікітюк потролила затонулий російський військовий корабель у новому треку

Новости партнёров

Fresh

Шоубиз

«Емі: Back to black»: в Києві відбувся допрем’єрний показ довгоочікуваного байопіку

9 квітня у кінотеатрі Оскар Gulliverl відбулася прем’єра байопіку про легендарну Емі Вайнгауз. Серед перших гостей: Анна Малиновська, Таня Карікова, Ольга Мартиновська, Марина Арістова та інші.