Позитив зі сльозами на очах розповів, як допомагає дітям, які втікли від війни
![Позитив](/storage/crop/articles/avatar_36942_max.jpg)
Так вважає Позитив та його колеги. Команда «Зіркового шляху» на каналі «Україна» розповіла, чому відомий співак вирішив приділяти більше часу дітям і що він планує зробити у Львові.
Щодня ми починаємо свій ранок з новин. Бої, напади, обстріли… Це все чуємо і бачимо не тільки ми, наші діти теж є свідками таких подій. Добре розуміючи це, співак Позитив вирішив зробити захід для маленьких українців.
Перший раз це була імпровізована акція. Я і мої колеги побачили, що місцеві дітки в Кам’янці-Подільському приносили й залишали іграшки для тих, хто не встиг навіть забрати своїх улюбленців із дому
- сказав Позитив.
![Позитив](https://edyna.media/storage/shares/09.2022_02/pozytyv proiekt dity_foto1.jpg)
За словами артиста, зараз мало хто займається з малюками. Тому він та його друзі вирішили, що діти повинні відчувати себе дітьми.
Ми зібрали всіх відомих людей, хто на той час перебував поруч з нами, і зробили так званий «Зірковий десант». На заході для дітей побували Олександр Кривошапко, Дмитро Суржиков, Юля Сахневич і багато інших зірок
– прокоментував співак.
![Позитив](https://edyna.media/storage/shares/09.2022_02/pozytyv proiekt dity_foto3.jpg)
Так з’явився проєкт для допомоги і підтримки маленьких українців «Діти дітям».
Ми запросили місцевих дітей, вони знайомилися з тими, хто приїхав. Маленькі українці побували на майстер-класі, з ними танцювала хореограф Юля Сахневич, я фотографувався, витирав малюкам сльози та обіймав їх
– розповів про дії проєкту Позитив.
Артист розказав, що на заході до нього підійшов величезного зросту чоловік. У нього на очах були сльози. Він сказав Позитиву: «Дякую вам, що я вперше за ці два тижні побачив усмішку своєї дитини».
![Позитив](https://edyna.media/storage/shares/09.2022_02/pozytyv proiekt dity_foto2.jpg)
Зірки зрозуміли, що треба робити такі зустрічі. Вони необхідні родинам і їхнім дітям.
Цим маленьким людям ще прийдеться відбудовувати країну, працювати тут, тому їх треба підтримати. Нам все ж таки необхідно зробити наголос на майбутньому. А вони і є наше майбутнє
– сказав артист.
![Позитив](https://edyna.media/storage/shares/09.2022_02/pozytyv proiekt dity_foto4.jpg)
Зірка та його колеги планують провести таку ж саму акцію у Львові.
Ми хочемо залучити всіх, хто зможе показати, що війна війною, але життя не закінчується, ми поруч, і всім нам необхідно говорити про плани на майбутнє, малювати з дітьми їхні мрії
– пояснив композитор.