Незламна Ліза Зайцева: відверте інтерв'ю про життя, любов та фільм «Лишайся онлайн»

Ліза Зайцева
Глибоке інтерв'ю з актрисою Лізою Зайцевою про життя і кіно.

Ліза Зайцева – ім'я, яке засяяло у світі кіно завдяки неабиякому таланту та неймовірній проникливості. Її крайня роль дівчини Каті у фільмі «Лишайся онлайн» обіцяє вразити аудиторію силою емоцій та глибиною втілення персонажа. Картина вийде у прокат 28 березня!

Сьогодні ми маємо унікальну можливість заглибитися у світ Лізи – не тільки як актриси, але й як жінки, що пережила непрості випробування та зуміла знайти у них натхнення. Це інтерв'ю - не лише про кіно, а й про силу людського духу, про здатність знаходити світло навіть у найтемніших моментах життя.

Ліза не боїться говорити про складні моменти свого життя, включаючи відносини з чоловіком-аб'юзером та як цей досвід змінив її. Вона ділиться своїми думками про те, що робить жінку справді вільною, та як вона знаходить щастя і силу в сім'ї та реалізації.

Ліза Зайцева

– Ліза, як саме ви дізналися про початок війни в Україні, і які перші емоції ви зазнали на той момент?

24 лютого ми з чоловіком прокинулися о 4 ранку, бо нас розбудила кішка. Ми просто сиділи на ліжку і чули дивні звуки, якісь шуми. Зауважу, що жили ми на 16 поверсі з панорамними вікнами на Либідській. Тривожність все більше підіймалася і тут стався вибух, ми підірвалися із ліжка, я дивилася у вікно і тут раптом на моїх очах збили безпілотник, я впала на підлогу і почала кричати, щоб Саша також падав… Я не знала, що буде далі, війну бачила тільки у кіно, тому мене охопила паніка. Саша просто мовчки підійшов, підняв мене і тихенько сказав: «Збирай речі».

– Чи були ваші родичі, чи друзі в окупації? Чи може перебувають зараз? І як це вплинуло на вас?

Мої батьки були півтора місяця в окупації в Херсоні. Я і мій брат дуже хвилювалися. А батькам, гадаю, це нанесло їм травму. Там було дуже страшно, але вони пройшли крізь це разом. Зараз живуть у Києві, і у них все налагодилося.

– Війна змінила цінності багатьох з нас. Які трансформації відбулися у вашому житті за цей період?

Я навчилася радіти дрібницям, побачила щастя у родині, цінність життя у любові до сімʼї, у цих моментах разом. Щастя не у грошах, щастя у любові одне до одного, у часі проведеному разом.

– Які способи та методи допомагають вам справлятися з тривогою та стресом у поточній ситуації?

Психотерапія і регулярний спорт. Повноцінне збалансоване харчування. І ще мій антистрес - це солодке, не можу поки відмовитися від солодкого, мене це рятує.

Ліза Зайцева

– За вашими плечима стосунки з чоловіком-аб'юзером. Який урок ви винесли з цих відносин? Чому вас навчили ці стосунки?

Самоцінності. Повазі та любов до себе. Вміння постояти за себе!

– А що, на вашу думку, дозволяє жінці почуватися вільною – фінанси, успіх, чоловіча підтримка за спиною?

Реалізація, це те що робить мене впевненою, а безумовна любов чоловіка, вона робить мене розслабленою.

– Під час війни спостерігається ріст розлучень, зокрема й серед відомих пар. Як цей період вплинув на ваші стосунки з нинішнім чоловіком?

Моя любов і повага до нього стали ще дужчими. Ми дуже ніжні та уважні один до одного. Перш за все, він мій найкращий друг, найкращий партнер і він найкращий тато для нашого сина.

Ліза Зайцева

– Ви пройшли через унікальний і, мабуть, непростий досвід вагітності та пологів під час війни. Як це вплинуло на вас емоційно та фізично, і які підтримка чи ресурси виявилися для вас найбільш цінними у цей період?

Насправді моя вагітність, не дивлячись на 5 місяців токсикозу, була прекрасна. Я була постійно у гарному настрої, усі гормони робили мене найщасливішою, я була дуже спокійна, я абсолютно довіряла всесвіту, я просто знала, що все буде добре і так і було. Все всередині нас, що випромінюєш, то й отримуєш.

Ліза Зайцева

– З яких ситуацій в такі нелегкі часи вам вдається черпати натхнення?

Моя сила зараз - мій син. Коли ти мама ти не маєш права бути не в ресурсі, бо ти МаМа :)

Ліза Зайцева

– Без чого зараз ви не можете уявити своє життя?

Без своєї родини.

Ліза Зайцева

– Ви маєте слабкості, з якими важко боротися?

Так, солодке. Це просто якийсь жах, я «цукрозалежна», і дуже хочу це питання вирішити (усміхається, -прим.ред).

– Що з недавнього зробили для себе спонтанно?

Нічогооооо, я мама, у мене все по графіку, спонтанність не передбачається найближчим часом.

– Розкажіть про ваш досвід роботи над фільмом «Лишайся онлайн». Кого ви зіграли в ньому? Розкажіть про свою героїню та сюжет.

Я зіграла дуже сильну дівчину Катю, яка була готова на усе аби допомогти маленькому хлопчику. Розповідати про сюжет не буду, бо зовсім скоро ви все побачите на екранах, також на моїй сторінці в Instagram можна подивитися трейлер. У нас вийшло зняти дуже емоційне кіно, вмістили там багато болю і залишили частинки себе у ньому.

Ліза Зайцева

– Які моменти виявилися для вас найбільш значущими або незабутніми під час зйомок?

Кожен день був значущим. Кожен день зйомок був дуже важким, бо обставини у фільмі дуже непрості. Мені доводилося дуже багато плакати, кричати, ненавидіти, любити, нервувати щодня… Вважаю, що це одна з найскладніших і найважливіших ролей за усю мою кар’єру.

– Які емоційні виклики ви відчували під час зйомок з огляду на тематику фільмі?

Смерть. Смерть близької людини, от що було для мене викликом. Це не важко зіграти, проте це важко прожити. А тут не можливо було грати, все занадто реалістичне, ну і смерть вона зараз постійно оточує нас, тому було таке враження, що все це дійсно відбувається зі мною….

– Як вам було співпрацювати з режисеркою фільму Євою Стрельніковою та іншими акторами?

Весь фільм я працювала із Євою, ми були удвох, постійно. Вона підтримувала і вірила у мене як ніхто, я дуже вдячна їй за цю роботу, вона допомогла мені усвідомити, що я можу набагато більше.

– Як, на вашу думку, фільм «Лишайся онлайн» може вплинути на сприйняття та розуміння війни сучасною аудиторією?

Для української аудиторії, це як рефлексія, це змога повернутися у спогади початку повномасштабного вторгнення, це змога знову усвідомити важливість єдності, важливість піклування одне про одного, важливість допомоги захисникам.

– Як на вашу думку, яким і про що має бути українське кіно після нашої перемоги?

Якщо це кіно на міжнародний ринок, то про війну, про нашу історію, про нашу правду і наш біль. Ми маємо транслювати це, аби весь світ знав правду, аби весь світ пам’ятав про те що роблять українські воїни щодня, щохвилини!!!

– Які ТОП-3 українських фільми має подивитися кожен українець?

«Кіборги», «Памфір», «Стоп Земля». Я багато чого не бачила, бо цей рік у декреті. Хочеться дуже глянути «Як там Катя?», «Ля Палісіада», «Між нами», «Уроки Толерантності» та «Крашенку».

– Які творчі цілі ставите перед собою на 2024 рік?

Я хочу, щоб якомога більше людей за кордоном побачили «Stay online». Щоб подивилася на те, що з нами відбувається щодня… Крізь що доводиться проходити українцям!

Предыдущий пост
МастерШеф 13
«МастерШеф 13»: чем кулинары-любители удивили судей в 4 выпуске шоу
Следующий пост
Ліза Зайцева
Незламна Ліза Зайцева: відверте інтерв'ю про життя, любов та фільм «Лишайся онлайн»

Новости партнёров

Fresh

Психология

Что делать, когда не можешь принять решение?

Испытываете ли вы перегрузку от переизбытка мыслей, которые переплетаются и мешают сосредоточиться? Дайте возможность вашей нервной системе стабилизироваться.
Шоубиз

Наталка Денисенко рассказала об особом месте в Чернигове

Второй день Украина в скорби по погибшим в результате ракетных обстрелов Чернигова. Это очень красивый старинный город, о котором у многих из нас есть теплые воспоминания.
Свадьба

9 лет свадьбы: как отпраздновать и что подарить на фаянсовую свадьбу

Узнайте, как сделать фаянсовую свадьбу запоминающейся и особенной.
Психология

Мультфильмы для развития ребенка от 1 года

В мире, где каждый день является новым открытием, мультфильмы играют ключевую роль в развитии детей в возрасте одного года.