DZIDZIO заспівав разом із незрячою дівчинкою-волонтеркою Анною-Марією

DZIDZIO
Відомий український співак Михайло Хома (DZIDZIO) зробив особливий подарунок на день народження 10-річній незрячій волонтерці зі Львівщини Анні-Марії, подарувавши їй особливу пісню «Ліхтарики».

Анна-Марія надзвичайно обдарована дівчинка, яка, співаючи в храмах і на вулицях, зібрала понад два мільйони гривень на потреби ЗСУ за час полномасштабного вторгнення! Про потреби армії вона знає чимало, адже серед захисників її рідний брат.

Михайло Хома розказав, що військові з передової надіслали йому посилання на новинний сюжет, де Анна-Марія розповідала про свою мрію – зустрітися з ним. Саме в день народження дівчинки Михайло Хома вирішив зробити для неї особливий сюрприз: не лише познайомитись, а ще більше – подарувати пісню «Ліхтарики».

DZIDZIO

Коли вони зустрілися на студії звукозапису, Анна-Марія попросила Михайла Хому заспівати разом із нею, і той, звісно, не зміг відмовити.

Сьогодні Михайло Хома (DZIDZIO) та Анна-Марія презентують lyric-відео на пісню «Ліхтарики».

На своїх социальніх сторінках я неодноразово писав, що Анна-Марія – надзвичайно обдарована, світла та смілива дитина. Пишаюсь її мужністю та прагненням допомогти. Співаючи в храмах і на вулицях, вона збирає чималі кошти для ЗСУ. Анна-Марія – яскравий вогник у темряві, який дає надію на світле й мирне майбутнє України. Підтримайте її своїми сердечками і розкажіть репостом всім про цю добру та щедру дівчинку, її самовіддану волонтерську роботу

– коментує Михайло Хома (DZIDZIO)

Предыдущий пост
Макс Барських
Макс Барских возвращает «Волка с Уолл Стрит» в новом англоязычном релизе RICH
Следующий пост
МастерШеф 12
«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 13 выпуск от 18.11.2023

Новости партнёров

Fresh

Красота

Как ухаживать за наращенными ресницами: лучшие советы и частые ошибки

Важно заботиться о наращенных ресницах правильно, чтобы они оставались красивыми и не вредили естественным ресницам.
Фитнес и здоровье

Все о черных полосках на ногтях. Как распознать и лечить

Черные полоски на ногтях требуют внимания и аккуратного обращения.
Шоубиз

«МастерШеф 13»: чем участники удивили судей и кто покинул шоу в 15 выпуске

В новом выпуске шоу «МастерШеф 13» участники оказались в роли бедеров на настоящем кулинарном аукционе. Их задачей была разработка выигрышной стратегии, мастерство приготовления блюд и зарабатывание шефов.
Психология

Как жить и работать среди обстрелов и новостей о наступлении

Эффективные методы для украинцев психологини.