Два береги, дві програми – одна країна, одне місто: «Друга Ріка» зіграє у Києві 2 концерти поспіль

Друга Ріка
Початок осені гурт «Друга Ріка» ознаменує масштабною дводенною подією під назвою «Світ на різних берегах». Музиканти зіграють дві різні програми на лівому та на правому берегах столиці 1 та 2 вересня.

Подія сповнена символів: починаючи з однойменної назви з піснею «Світ на різних берегах», яка за своїм пророчим змістом стала актуальним відображенням останніх подій в країні, коли незважаючи на природну відмінність, відбулося об’єднання суспільств та держав заради порятунку світу, закінчуючи вибором програми та місця для її виконання.

1 вересня – виступ на правому березі Києва, і оскільки саме у центральній частині мегаполісу вирує активне життя міста, то гостей очікує потужний ДР-івський рок-сет з фан-зоною. Подія відбудеться на терасі ТРЦ «Гулівер». Відвідувачі зможуть не тільки заспівати з музикантами улюблених пісень, а й потанцювати просто неба.

Друга Ріка

2 вересня – концерт на лівому березі, якому притаманне більш розміряне життя, тож для слухачів звучатиме акустична програма «ІНША РІКА» на терасі ТРЦ River Mall. Крім того, це остання можливість для киян наживо почути хіти гурту в глибокому й чуйному акустичному звучанні.

Нещодавно ми повідомили нашим шанувальникам, що готуємо сюрприз. Отже, ми зіграємо два концерти, але з максимально контрастним звучанням. Не обов'язково ходити на два концерти поспіль, але ви маєте унікальний шанс відірватися під рок-програму та розслабитися і почілити наступного дня у супроводі акустичної «ІНШОЇ РІКИ». Це такий варіативний перфоманс єднання: два береги, два концерти, дві програми – одна країна, одне місто, одна «Друга ріка». Ріка, що може бути як бурхливою, так і спокійною, що ми й продемонструємо цими двома виступами

– прокоментував подію фронтмен гурту Валерій Харчишин.

Друга Ріка

Традиційно для всіх виступів гурту концерти матимуть благодійний характер, адже частина коштів з продажу квитків піде на закриття потреб ЗСУ, запити на які гурт отримує напряму від військовослужбовців.

Нещодавно «Друга Ріка» відзвітувала за попередні збори для ЗСУ. Завдяки підтримці та донатам своїх шанувальників під час європейського туру, музикантам вдалося зібрати та передати на закриття потреб спецпідрозділу ГУР МО України 1 810 006 гривень, на які було придбано 7 квадроциклів. А також музиканти повідомили про закупівлю обладнання та спорядження для військових на суму 343 290 грн.

Друга Ріка

Предыдущий пост
МастерШеф 12
«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 1 выпуск от 26.08.2023
Следующий пост
Друга ріка
«Друга ріка» запрошує на фан-зустріч напередодні київських концертів

Новости партнёров

Fresh

Красота

Касторовое масло для ресниц: как добиться длинных и густых ресниц

Секреты использования касторового масла для получения здоровых, длинных ресниц.
Психология

Фимиами – древнейшие ароматические субстанции для оздоровления человека и среды его обитания

История применения ароматных веществ – благовоний (благовоный рус.) насчитывает не одно тысячелетие.
Foodstyle

Польза авокадо для здоровья: питательная ценность и секреты выбора

Удивительные преимущества авокадо для вашего здоровья и красоты.
Foodstyle

Полезные свойства семян льна: как использовать для улучшения здоровья

Эти крошечные семена могут улучшить здоровье пищеварения, стабилизировать уровень сахара в крови, снизить кровяное давление и уровень холестерина.