Ігор Кондратюк прокоментував обстріл окупантами його будинку під Києвом
![Ігор Кондратюк](/storage/crop/articles/avatar_36860_max.jpg)
14 березня у «Сніданок.Онлайн» до традиційного дуету ведучих Єгора Гордєєва та Людмили Барбір приєднався Олександр Попов. На зв'язок з проєктом ексклюзивно вийшов продюсер Ігор Кондратюк.
Я забрав усю сім’ю, нас було 12 осіб, ми виїхали. Серед нас була вагітна жінка мого племінника, яка сьогодні о 5 ранку народила дівчинку. Будинок – це дурниця, хоча моя дружина плакала. Але коли чуєш, що відбувається з Маріуполем… я думав, що всі жахи закінчились у Другій Світовій війні, але ні
- прокоментував Кондратюк.
![Ігор Кондратюк](https://edyna.media/storage/shares/09.2022_02/228209947_379837353499649_8071794502020563077_n.jpg)
Щодо святкування 60-річчя, то продюсер акцентував: єдиним моментом свята стало те, що у цей день він не був у дорозі. Говорить, що не має наразі ніякого бажання святкувати.
Всі думки зараз про мою Херсонщину, де люди зараз в окупації
- підсумував продюсер.