Оце так боротьба: названі імена переможців олімпіади Фінансовий геній-2021 від ПриватБанку та Mastercard

Фінансовий геній
P
У 2021 році майже 67 000 школярів боролися за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді «Фінансовий геній - 2021» від ПриватБанку та Mastercard. І ми вже знаємо імена переможців!

Одне з важливих завдань батьків - дати дитині повноцінне та якісне виховання. При цьому дорослі часто не намагаються навчити дитину правильно поводитися з грошима, не приділяючи уваги фінансовій грамотності. І це категорично недопустимо!

Як показує досвід, здатність жити за коштами та здійснювати свої мрії, тісно пов'язана з умінням розставляти пріоритети, мудро планувати витрати. Чим раніше дитина навчиться поводитися з грошима і чим частіше в родині будуть говорити про пріоритети та планування витрат, тим простіше дитині буде освоїти ази фінансової грамотності.

Уже десятий рік поспіль вирішити це питання батькам допомагає Школа фінансової грамотності «ЮніорБанк» від ПриватБанку, яка пропонує дітям у віці від 6 до 17 років освоїти основи фінансової грамотності в захопливому форматі. В рамках навчання школярі отримують новий досвід в різних сферах: від планування бюджету до особистісного зростання та створення власного бізнесу.

Финансовый гений

Мета Школи фінансової грамотності «ЮніорБанк» від ПриватБанку в тому, щоб допомогти дітям соціалізуватися і досягти успіху в майбутньому. Під час навчання вони дізнаються, як працює економіка в суспільстві та формують правильне ставлення до грошей.

 • Цікавий факт: У вересні 2019 була створена online-платформа - дистанційний курс фінансової грамотності. Більше 43 000 дітей зі всіх куточків України навчаються або закінчили онлайн-курс з моменту старту онлайн-платформи за півтора року.

Финансовый гений

Важливим фактором у навчанні фінансової грамотності є мотивація. Складно говорити про гроші та фінансах без грошей. Завдяки олімпіаді «Фінансовий геній», яку щорічно проводить ПриватБанк та компанія Mastercard, діти - власники Карти Юніора ПриватБанку можуть виграти гроші на навчання, завдяки власним знанням.

Діти охоче реєструються і проходять неабияку підготовку разом з батьками. Для них це чудовий шанс випробувати себе, дізнатися щось нове, приєднатися до спільноти розумників і виграти кошти на навчання.

 • Цікавий факт: За всю історію проведення турніру діти отримали більше 1 000 000 грн на своє навчання.

Запекла боротьба

У 2021 році олімпіада «Фінансовий геній» через епідемію коронавірусу знову проходила online. Спробувати свої сили та довести, що розуміти світ фінансів та економіки це не лише «доросла» справа, змогли учасники з трьох вікових груп у чотирьох етапах конкурсу.

Финансовый гений

Перші три етапи конкурсу – відбіркові. Вони наймасовіші. У 2021 році них взяло участь 66 285 школярів з усіх міст України. Їх чекало онлайн-тестування. Завдання були розроблені за підтримки Міністерства освіти і науки України, що відповідають віковим категоріям дітей.

 • Цікавий факт: ТОП-5 найактивніших регіонів були Дніпропетровська обл, Східний регіон, Харків, Західний, Прикарпаття та Київська обл.

Вперед, до перемоги!

Після відбіркових етапів учасники захищали свої бізнес-ідеї у фінальному випробуванні. Цьогоріч, організатори олімпіади обрали найактуальнішу для країни тематику для пітчингу - підвищення рівня фінансової грамотності дітей і дорослих. Нове покоління здивували судів своїми інтерактивними бізнес-ідеями.

Фіналісти захищали реальні проекти, з власними прототипами, що працюють у режимі онлайн за QR кодом, з детальною розробкою customer journey, дизайн макетів та логікою роботи додатку. Одна із цікавих ідей, щодо гейміфікації навчання фінансової грамотності - побудувати «Віртуальну фінансову державу», діти пропонували колаборацію з державою та іншими банками, адже ми всі зацікавлені станом фінансової грамотності населення України.

Финансовый гений

За результатами фіналу організатори - ПриватБанк та Mastercard - визначили переможців, які розділили між собою призовий фонд. Переможцями стали найсильніші, але кожна дитина отримала знання, які знадобляться їй не тільки для освоєння майбутньої професії, але і в житті.

У підсумку переможцями Всеукраїнської олімпіади «Фінансовий геній-2021» стали:

Група KIDS

 1. Алісія Ісупова (10 000 грн);
 2. Вероніка Мартиненко (5 000 грн);
 3. Дмитро Клочок (3 000 грн).

Група START

 1. Владислав Логвиненко (15 000 грн);
 2. Анастасія Гінайло (10 000 грн);
 3. Дмитро Грищук (5 000 грн).

Група TEEN

 1. Владислав Максимюк (50 000 грн);
 2. Вікторія Старинчук (15 000 грн);
 3. Арсеній Коцеруба (10 000 грн).

Окрім того, автори ідей, які не перемогли, але вразили журі, отримали додаткові призи від організаторів: два вішлисти по 6 000 грн. Також юніор зі старшої вікової категорії отримав можливість потрапити на екскурсію в Київ із відвідуванням Concept Store (відділення майбутнього) ПриватБанку та офісу Mastercard.

«Не обійшлося без сюрпризів (хороших сюрпризів). Priceless приз за найкращу ідею, на думку журі олімпіади, отримав Сергій Кондратенко (м. Конотоп). Ідея, механіка, підготовка, розрахунки не залишили журі байдужими… Тож ми разом з нашими партнерами - компанією Mastercard - вирішили запросити Сергія з його родиною до Києва, щоб поспілкуватися та презентувати йому новий CONCEPT STORE ПриватБанку на Хрещатику, відвідати офіс представництва Mastercard в Україні. Впевнена, що ця подорож залишиться надовго у згадках нашого фіналіста», - розповіла керівник соціальних програм «ПриватБанку» Анна Павлова.

Финансовый гений

Діти-переможці не приховували своїх емоцій, вони зросли у власних очах, стали більше впевненими, а головне отримали можливість втілити свої мрії в життя. Усі виграні кошти підуть на їх навчання та розвиток.

Ми пишаємося успіхами українських школярів і бажаємо їм подальших перемог.

Предыдущий пост
ссора
Как правильно ссориться: 7 хитростей, чтобы избежать конфликта
Следующий пост
Буллинг
Эмоциональный интеллект – инструмент сражения с буллингом по-взрослому

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Поздравления с Днем вышиванки в стихах и прозе

Поздравления с Днем вышиванки для ваших друзей и близких.
Фитнес и здоровье

Черная королева: что нужно знать о меланоме

О меланоме и причинах ее возникновения, о профилактике этого коварного заболевания, о том, как важно вовремя поставить диагноз, о правилах жизни, которые помогут беречь вашу кожу.
Шоубиз

«МастерШеф 13»: чем участники удивили судей и кто покинул шоу в 11 выпуске

В новом выпуске шоу «МастерШеф 13» участникам пришлось изучить кодекс кулинарных правонарушений, чтобы не нести ответственности на битве черных.