Робити добро - просто! Як ПриватБанк та Mastercard створили новорічне диво для тяжкохворих дітей

ПриватБанк та Mastercard
Статья эксперта
P
Здійснити диво під силу кожному з нас!

Анна Павлова
Керівник благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!».

Новий рік - найулюбленіше свято дітей, тому що в цей день здійснюються їх бажання, а вранці під ялинкою, як в казці, з'являються подарунки.

На жаль, далеко не всім дітям вдається зустрічати новорічні свята вдома, в колі сім'ї. Особливо складно важкохворим дітям, в житті яких так мало радості та так багато випробувань. Вони також чекають зимових свят та мріють про подарунки.

Позитивні емоції та віра в чудо - це свого роду терапія, якої сьогодні потребують не тільки хворі, а й здорові діти. Також це один з основних елементів, який слугує мотиватором в подоланні будь-яких складнощів, для одужання.

Чотири роки тому благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» в партнерстві з компанією Mastercard запустив найдобрішу акцію «Звичайне диво», мета якої - подарувати новорічне диво важкохворим дітям, які перебувають на лікуванні в лікарнях і не залишають їх навіть на свята.

За цей час акція встигла сподобатися клієнтами ПриватБанку та стала для них доброю новорічною традицією, адже умови участі прості: оплачуючи товари та послуги, в тому числі за допомогою смартфонів і гаджетів, окремою транзакцією учасники акції автоматично перераховували до благодійного фонду по одній гривні з операції. До кожної такої гривні ПриватБанк і Mastercard додали ще по 1 гривні.

Звичайне диво

З кожним роком учасниками акції стають все більше клієнтів ПриватБанку. У 2020 році благодійниками стали майже 150 тисяч українців, які зареєструвалися на сайті акції. У період з 1 листопада по 31 грудня їм вдалося зібрати рекордну суму - більше ніж 10 мільйонів гривень.

Завдяки небайдужим учасникам акції «Звичайне диво» вранці 1 січня 2021 року в стінах всіх дитячих обласних лікарень України з'явилися справжні Санта-Клауси. Разом з аніматорами в яскравих казкових костюмах вони порадували 3000 тяжкохворих дітей незабутніми подарунками та зробили все можливе, щоб кожен з них відчув у цей день святковий настрій.

Звичайне диво

В перший день нового року чудові подарунки і гарний настрій отримали діти у лікарні Києва, Боярки, Запоріжжя, Житомира, Мукачева, Сум, Херсону, Чернівців, Полтави, Харкова, Черкас, Дніпра, Вінниці, Івано-Франківська, Луцька, Миколаєва, Тернополя та інших міст.

Звичайне диво

Не залишилися без подарунків і медичні співробітники, які не тільки щодня борються за життя кожної дитини, а й намагаються дарувати їм позитивні емоції. Вони – справжні герої.

Звичайне диво

Але на цьому новорічне диво не закінчилося. На кошти, зібрані в рамках акції, були придбані не тільки подарунки. Кожна обласна дитяча лікарня в Україні отримає згодом медикаменти та потрібне медичне обладнання, за допомогою якого рятують життя, діти швидше одужують. Це як для медиків, так і для батьків – найкращий подарунок.

Звичайне диво

Акція «Звичайне диво» від ПриватБанку і Mastercard показує, що робити добро - просто. Допомагаючи іншим, одночасно ви даруєте радість і собі! Головне, не бути байдужими.

Предыдущий пост
дизайн спальни
Как недорого обновить спальню за выходные: 16 практичных идей
Следующий пост
Александр Палиенко
Мужской взгляд: Александр Палиенко об уязвимости мужчин, любви к себе и гармоничном воспитании детей

Новости партнёров

Fresh

Шоубиз

«МастерШеф 13»: чем участники удивили судей и кто покинул шоу в 11 выпуске

В новом выпуске шоу «МастерШеф 13» участникам пришлось изучить кодекс кулинарных правонарушений, чтобы не нести ответственности на битве черных.
Foodstyle

Бренд Fiorelli – переможець номінації «Ігристе вино року 2023»

Fiorelli – бренд ігристих вин та напоїв отримав престижну нагороду «Ігристе вино року 2023» за результатами аналізу експертів Аналітичного центру «Вибір Країни».
Lifestyle

Великая суббота: традиции и главные запреты перед Пасхой

Суббота перед Пасхой - это святой день, который предоставляет уникальную возможность для размышления и духовного обновления.