«Зустріч з мудрістю» - філософський сніданок від видавництва «Колесо життя» щодо світоглядних питань

Колесо життя
21 червня о 10.00 вперше відбувся філософський сніданок з нагоди презентації нового весняного номера журналу «ЛЮДИНА ДИВО СВІТ».

На події та в новому числі журналу обговорювались важливі світоглядні питання про життя та смерть, мир та війну, красу та силу, захист та мотивацію до боротьби, а також про місце українськості у світі як в минулому, так і в майбутньому.

Колесо життя

Серед запрошених гостей і спікерів події були відомі українці, інтерв'ю з якими стали основою нового числа журналу “ЛЮДИНА ДИВО СВІТ”: генерал-майор Владислав Клочков, заслужений журналіст України Данило Яневський, мислитель Тарас Бебешко, філософ Олександр Філоненко, спеціалістка з філософії культури Дар'я Зіборова, поетеса Дар‘я Саєд, авторка історичних досліджень Лариса Довгань, футурологиня Ольга Дуда, гінекологиня та волонтерка Наталія Лелюх.

Генерал-майор Владислав Клочков, начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, зазначив, що моральний дух військовослужбовця важливіше, ніж найновіша і найліпша зброя. Бо зброя без людини не може бути ефективною. І підкреслив, наскільки важлива підтримка цивільних питаннях емоційного стану українських захисників.

Софіст, мислитель, футоролог Тарас Бебешко присвятив свій виступ ролі українство у розвитку цивілізації. Українство – це не про політичну націю, а про внутрішній стрижень, особливість світогляду, що може бути присутнім у представника будь-якої нації.

Колесо життя

В основі такого світогляду – свобода. В Україну впродовж століть втікали “інші” люди, на нашому Дикому Полі збиралися унікальні “різні” особистості, які й формували цей дух свободи. І наразі настав час, аби він поширився світом.

Під час філософського сніданку відбулася панельна дискусія, що охопила велике коло питань. Говорили про любов, захист краси, красу сили, життя та смерть, пріоритет уваги до внутрішніх процесів людини та їхній вплив на зовнішній світ.

Колесо життя

Спікерки дискусії:

  • Дар'я Зіборова – кандидатка філософських наук, доцентка філософського факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна, спеціалістка з філософської антропології та філософії культури.
  • Дар‘я Саєд – поетеса, психологиня, доула, нутриціологиня.
  • Лариса Довгань – професорка культурології Національного університету «Києво-Могилянська академія», докторка філософських наук, авторка історичних досліджень.
  • Ольга Дуда – футуролог, нейрофілософ, дослідниця процесів пізнання та навчання в будь-якому віці. Автор та лідер нового освітнього проєкту «Open Circle: University of Generations».
  • Наталія Лелюх – акушер-гінеколог вищої категорії, блогерка, письменниця, популяризатор наукового підходу в медицині, волонтерка, що надає медичну допомогу людям з прифронтових та деокупованих територій.

Наталія, зокрема, поділилася прикладами незламності українських жінок, які попри втрати, демонструють неабияку життєстійкість.

Це те, що мотивує боротись. Те, що треба воювати

– підкреслила вона.

Предыдущий пост
Leo Beauty Club
Як пройшов бʼюті день INSTYTUTUM у салоні краси Leo Beauty Club
Следующий пост
Ореховый Спас
Поздравления с Ореховым Спасом: стихи и проза, которые запомнятся

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Понад 1 мільйон на ЗСУ: куди пішли гроші з виручених коштів на премії «Blogger Awards 2024»

У Києві пройшла щорічна премія “Blogger Awards 2024 “, яка цьогоріч мала виключно благодійний характер.
Психология

Ментальное здоровье в сложные времена: как найти время для отдыха

Как правильно организовать отдых для максимальной пользы.
Lifestyle

З любов’ю до природи: результати премії для жінок-підприємниць «Створено жінками»

Експерт Рослинної Косметики® з 1959 року – французька компанія Yves Rocher – підтримала премію «Створено жінками 2024».
Lifestyle

Благодійний ArtPicnic від Фонду Natalia Kovalenko Foundation зібрали понад 300 тисяч гривень для сім’ї Гавриленко

11 липня 2024 року на території ресторану «Прага» відбувся перший благодійний ArtPicnic, організований Фондом Natalia Kovalenko Foundation.