Анастасія Приходько пригадала про найкращий подарунок, отриманий на День святого Валентина
![Анастасія Приходько](/storage/crop/articles/avatar_36780_max.jpg)
У новому розважальному шоу «Ігри талантів» на телеканалі «Україна» Анастасія Приходько з’явиться, щоб допомогти учасниці розгадати приховані таланти незнайомців і тим самим виграти гроші на реалізацію великої мрії.
Напередодні найромантичнішого свята співачка розповіла, як у її родині відзначають День святого Валентина та що зміниться цьогоріч.
Обов’язково купимо коньяк (сміється), накриємо стіл і будемо вдома у тісному колі. Святкувати до ресторану не підемо у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, адже жарти жартами, а вдома у нас маленькі діти
– розповіла співачка Анастасія Приходько.
![Анастасия Приходько](https://edyna.media/storage/shares/09.2022_02/268087314_625608705309082_7071527378037620784_n.jpg)
Зірка зізнається, найкращий подарунок у цей день їй якось зробив чоловік Олександр – він орендував великий заміський комплекс, у якому вони провели чудові вихідні. Таке свято запам’яталось співачці назавжди. А от що ж вона дарує коханому?
Ми з чоловіком одне одному передарували все, що тільки можливо, тож щороку це робити все складніше. Але я обов’язково щось вигадаю. Як на мене, подарунок не обов’язково має бути дорогим, головне – його доречність. Можливо, знайду якийсь одяг, а може, оберу щось з електроніки
– поділилась Анастасія.
![Анастасия Приходько](https://edyna.media/storage/shares/09.2022_02/259686714_377414617475533_906334327244704324_n.jpg)
Фото в тексті: instagram.com/prykhodko_official