Адвокат розповіла, чи можна не оплачувати комунальні послуги під час війни

комунальні послуги
Статья эксперта
Зараз не всі люди мають достатньо грошей, щоб віддавати їх за світло й газ. Але як на це реагують відповідні інстанції? Чи не нарахують вони штраф за несплачені рахунки?

Инна Мирошниченко
Ведущая утреннего шоу «Ранковий.LIVE» на телеканале LIVE, блогер, мама 2 детей.

Сьогодні буденні питання, вирішення яких у мирний час не викликало ніяких проблем, дуже сильно загострились. А все через те, що в багатьох людей практично немає грошей, щоб оплатити рахунки за газ чи світло.

Як реагують відповідні інстанції на неможливість українців погасити борг, розповіла адвокат та експерт програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна» Інна Мірошниченко.

У вас є обов’язок – вносити суму за комунальні платежі. Якщо такої змоги немає – ви не платите. Але це не означає, що вам не зарахують цей борг

– сказала Інна.

комунальні послуги

За словами експерта, поки в нашій країні йде війна – сума за комунальні послуги накопичуватиметься, її не спишуть. Коли бойові дії закінчаться – вам необхідно буде закрити суму саме за ці місяці.

Однак влада на місцях прийняла рішення, що вона не припинятиме надання комунальних послуг, якщо людина не має фінансів. Відповідні інстанції також не нараховуватимуть за цей період штрафні санкції

– сказала адвокат.

Але якщо є можливість – сплачуйте сьогодні, щоб після війни вам не нарахували шалену суму за комунальні послуги, яку необхідно погасити.

Предыдущий пост
крадії і мародери
Як захистити оселю від крадіїв і мародерів під час війни?
Следующий пост
Единственная
Стать экспертом «Единственная» прямо сейчас

Новости партнёров

Fresh

Шоубиз

POSITIFF рассказал о своей новой любимой девушке

За кулисами съемок интеллектуально-развлекательного шоу «єПитання» музыкант POSITIFF рассказал о общих традициях с девушкой.
Свадьба

10 лет свадьбы: что подарить и как отметить оловянную свадьбу

Все, что вам нужно знать о десятой годовщине свадьбы.
Lifestyle

«Тримай спину!»: лікарі-невропатологи – про неврологічне здоров’я українців під час війни

Як змінилися запити українців у галузі неврології за минулі два роки, які зараз у лікарів-невропатологів пріоритети, чому неврологія стала стратегічною галуззю під час війни.