LANA TIGRANA – та, що здійснює мрії дітей

LANA TIGRANA
Багатогранність та чарівність цієї прекрасної молодої жінки просто вражає. Про неї говорять і діти, і дорослі, наша редакція дуже зацікавилася такою особистістю.

Засновниця Центру інноваційного розвитку для дітей – «MRIYA Education» та благодійного руху «Відродимо націю». Королева Віденського Балу, переможниця проєкту «Супермама» на СТБ, а також Мата Харі сучасності.

– Вітаємо! LANA, це повне ім'я чи все ж таки творчий псевдонім?

Вітаю. Це псевдонім, повне ім'я моє – Насібова Руслана Акіфівна, мій тато азербайджанець, а мама українка. Такий псевдонім я собі взяла в дуже юному віці, так як моє ім'я з тюркської означає "тигр". Коли я потрапила на проєкт «Танцюють всі», псевдонім за мною повністю закріпився, і вже більше половини мого життя на мене кажуть LANA TIGRANA.

– Ти є засновницею Центру розвитку для дітей MRIYA Education, розкажи нам більше про нього.

Так, таке рішення було прийнято мною в 2023 році. До цього я 11 років займалася тренерською діяльністю та розвивала Центр східної культури. Я завжди любила діток та хотіла для них створити щось справді корисне.

Наш Центр розвиває діток від 2 до 18 років та має 6 спеціалізованих зон: Sport Space, Dance Space, Kids Club, Education Space, Music Space, Art Space. У кожному спейсі є свої напрямки та викладачі. Всього у нас 24 напрямки та 30 кваліфікованих спеціалістів.

Також ми відкрили садочок неповного дня та дитячий табір. Я хотіла, щоб в одному безпечному просторі батьки могли одночасно розвивати всіх діток різного віку, і, звичайно, мами мали час приділити увагу собі.

Ми знаходимося на Печерську, в дуже зручній локації. Тому запрошую на екскурсію. Також ми організовуємо свої крутезні дитячі заходи, тому діти постійно на великих сценах та проявляють свої таланти.

– Ми знаємо, що ти виграла проєкт «Супермама», вся країна хвилювалася за тебе. Як зараз склалося твоє особисте життя?

Так, я навіть не очікувала отримати таку підтримку від аудиторії. Наразі я виховую свою донечку, їй вже 4 роки. З батьком дитини ми розійшлися майже 2 роки тому, але підтримуємо батьківсько-дружні стосунки.

Наразі я присвячую свій час бізнесу, собі та своїй Амінці. Поки так, а далі – на все воля Всевишнього.

LANA

– Коли ми знайомилися з тобою вперше, ти говорила, що займаєшся ще благодійним рухом. Це фонд чи громадська організація?

Ні, це не фонд, це моя особиста ініціатива. Я з першого дня повномасштабного вторгнення допомагаю дітям. І мені дуже хотілося зробити їх хоч трішки щасливішими та надати підтримку, тому і заснувала благодійний рух «Відродимо націю», до нас може долучитися будь-який фонд, меценат або волонтер.

Також нас підтримують зірки та блогери. Під нашим рухом пройшло 24 концерти для дітей ВПО, загиблих військових та дітей-сиріт, було надано більше 12 тонн гуманітарної допомоги та в цілому ми допомогли більше ніж 6000 дітям по всій Україні.

Робимо ми це разом із моєю подругою.

– А як особиста кар'єра? Тебе називають Мата Харі сучасності. Твої танці дійсно мають магію. В чому секрет такого успіху?

Я обожнюю східні танці, це в мене в крові, коли я танцюю – танцює не тіло, а душа. Зараз я вже менше виступаю в ролі виконавиці східного танцю, а більше як бізнесвумен, але все ж таки продовжую тренерську діяльність для себе в задоволення. Завдяки східним танцям почалося моє зростання. Це був вибір на все життя.

LANA

– Ми знаємо, що ти навіть отримала титул культурно-національного значення – «Королева Віденського Балу». Як цей титул зараз відображається в твоєму житті?

З 2022 року ніяк. Часи змінилися. У людей інші цінності та інший фокус уваги. Тому він просто в мене є, і є що згадати. Але для мене в 2017 році, коли я його отримала, була велика честь та радість, напевно, як і у кожної дівчини, яка отримує титул королеви.

– А які плани в тебе на майбутнє, поділишся?

Так, я дуже хочу розвивати Центр, щоб він масштабувався у філії, також я хочу відкривати дитячі садочки по всій Україні.

LANA

– І наостанок, що б ти побажала нашим читачам?

Завжди вірте в себе. Обирайте у всьому себе та ніколи не втрачайте свою індивідуальність.

Не відкладайте свої мрії на потім, час дуже швидко плине. Творіть та формуйте своє майбутнє вже зараз.

Дякую тобі за таке відверте та наповнене інтерв’ю. Бажаємо від щирого серця успіхів. Ми пишаємося, що в нас є така подруга, як ти.

Предыдущий пост
Тетяна Боримська
От школьного учителя к инвесторке: Татьяна Боримская о пути к финансовой независимости

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Понад 1 мільйон на ЗСУ: куди пішли гроші з виручених коштів на премії «Blogger Awards 2024»

У Києві пройшла щорічна премія “Blogger Awards 2024 “, яка цьогоріч мала виключно благодійний характер.
Психология

Ментальное здоровье в сложные времена: как найти время для отдыха

Как правильно организовать отдых для максимальной пользы.
Lifestyle

З любов’ю до природи: результати премії для жінок-підприємниць «Створено жінками»

Експерт Рослинної Косметики® з 1959 року – французька компанія Yves Rocher – підтримала премію «Створено жінками 2024».
Lifestyle

Благодійний ArtPicnic від Фонду Natalia Kovalenko Foundation зібрали понад 300 тисяч гривень для сім’ї Гавриленко

11 липня 2024 року на території ресторану «Прага» відбувся перший благодійний ArtPicnic, організований Фондом Natalia Kovalenko Foundation.