Ігор Кондратюк поділився своєю думкою про тривалість війни в Україні

Ігор Кондратюк
Відомий шоумен і продюсер Ігор Кондратюк розповів, за яким принципом живе сьогодні та до чого закликає кожного українця у нелегкі часи.

Продюсер Ігор Кондратюк зізнається – свою домівку в Києві вони з дружиною покинули 2 березня, коли залишатись там стало дуже небезпечно. Тоді вони переїхали до Львова, де залишаються й досі. І хоча, за словами продюсера, життя на Західній Україні безпечне, їхній спокій з дружиною підірвали події, які трапились 14 березня – у день народження Кондратюка, тоді під обстріл потрапив його будинок.

Ігор Кондратюк

Такий поворот неабияк збентежив шоумена, він навіть хотів повертатися, щоб прикрити дірки та відремонтувати вікна, проте вчасно зрозумів, що робити це безглуздо та небезпечно. Тож залишився на Львівщині та зосередився на важливішому.

Ми намагаємося за можливістю допомагати фінансово тим чи іншим підрозділам. Не сильно, не можу сказати, що кожен день витрачаю сотні тисяч гривень, але поки є можливість, роблю це. Ще хороше питання – коли у тих людей, які сюди втекли від війни, закінчиться кошти для проживання. А вони закінчаться, бо робота стоїть, а фірми віддають приміщення людям. До речі ми з дружиною і собакою зупинились у приміщенні фірми, яку облаштували для життя

– поділився Ігор в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

Ігор Кондратюк

Крім того, Кондратюк зазначив, що війна може затягнутись на досить тривалий час, тому кожен має знаходити в собі сили жити і працювати зараз на своє благо та розвиток країни.

Зараз кожен має шукати можливість працювати, в тому числі в професіях далеких від війни. Це треба робити, тому що в кожного повинен бути заробіток. Сподіваюсь що Україна і громадяни цієї держави забезпечать наші малі бізнеси можливістю заробляти собі на життя. Максимально допомагаємо ЗСУ, максимально волонтеримо, як тільки є можливість – не жалкуйте свого часу

– закликає Кондратюк.

Предыдущий пост
Оля Цибульська
Оля Цибульська розповіла про батьків, які провели 10 днів в окупації в Ірпені
Следующий пост
Даніель Салем
Даніель Салем розповів, як змінився його світогляд за час перебування в ЗСУ

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

День вышиванки в Украине: когда и как отмечают национальный праздник

Для украинце вышиванка это не просто национальная одежда, а символ культурного наследия, глубоко укорененный в истории и традициях народа.
Шоубиз

«МастерШеф 13»: чем участники удивили судей и кто покинул шоу в 11 выпуске

В новом выпуске шоу «МастерШеф 13» участникам пришлось изучить кодекс кулинарных правонарушений, чтобы не нести ответственности на битве черных.
Foodstyle

Бренд Fiorelli – переможець номінації «Ігристе вино року 2023»

Fiorelli – бренд ігристих вин та напоїв отримав престижну нагороду «Ігристе вино року 2023» за результатами аналізу експертів Аналітичного центру «Вибір Країни».
Lifestyle

Великая суббота: традиции и главные запреты перед Пасхой

Суббота перед Пасхой - это святой день, который предоставляет уникальную возможность для размышления и духовного обновления.