13-річний син Тіни Кароль приїхав до Польщі допомагати українським біженцям

Тіна Кароль
Син Тіни Кароль Веніамін зустрічав на вокзалі українських біженців та пригощав дітей солодощами.

13-річний син співачки Тіни Кароль Веніамін Огір приїхав до Польщі на шкільні канікули, щоб допомогти мамі підтримувати українців.

На центральному Варшавському вокзалі українські сім'ї, які приїхали з України. Він пригощав дітей солодощами та дарував подарунки, які купив за свої кишенькові гроші, зекономлені за час навчання.

Тіна Кароль сын

Співачка розповіла, що Веніамін також брав участь в акції зі збирання грошей для українських біженців в Англії: він танцював гопак в українському культурному центрі, де було зібрано три тисячі фунтів. Гроші передали до Британського фонду допомоги постраждалим від війни в Україні.

Тіна Кароль сын

Гопак Веня навчився танцювати ще у шестирічному віці: зворушливим архівним відео співачка поділилася у своїх соціальних мережах.

Тіна Кароль гопак

Предыдущий пост
Оля Полякова
Оля Полякова розповіла про панічні атаки старшої доньки
Следующий пост
Євген Клопотенко
Євген Клопотенко розповів, якою бачить країну після війни

Новости партнёров

Fresh

Шоубиз

«МастерШеф 13»: смотреть онлайн 11 выпуск от 20.04.2024

В новом выпуске шоу «МастерШеф 13» участникам придется изучить кодекс кулинарных правонарушений, чтобы не нести ответственности на битве черных.
Foodstyle

Бренд Fiorelli – переможець номінації «Ігристе вино року 2023»

Fiorelli – бренд ігристих вин та напоїв отримав престижну нагороду «Ігристе вино року 2023» за результатами аналізу експертів Аналітичного центру «Вибір Країни».
Lifestyle

Великая суббота: традиции и главные запреты перед Пасхой

Суббота перед Пасхой - это святой день, который предоставляет уникальную возможность для размышления и духовного обновления.