День захисту дітей: ведуча ICTV Анастасія Мазур розповіла свої правила виховання сина

Анастасія Мазур
Нарешті! Перший день літа…! Ми цього дочекалися.

Проте сьогодні не тільки початок теплих вечорів на березі Дніпра під гітару (сподіваємось!), а й важливе свято - День захисту дітей. Анастасія Мазур, ведуча «Фактів» на ICTV, розповіла про свої правила виховання маленького Марка і про те, як проявляє безумовну любов до дитини.

– День захисту дітей – для вас це ще один класний привід провести час разом з синочком і чоловіком?

Звісно! Якщо це вихідний - то намагаємось кудись вибратися - у парк, ліс, на прогулянку в місто. А ще ми робимо невеличкий сюрприз для Марка (Усміхається).

Анастасія Мазур

– Який подарунок викликав найбільший захват у нього?

Він у нас не вибагливий. І до того ж сучасних дітей важко чимось здивувати. Найбільше наш Марко зрадіє машинці чи книжці, любить також різні пазли.

Анастасія Мазур

– Пригадаєте нещодавній випадок, пов’язаний з Марком, який вас повеселив і викликав теплі й милі відчуття? Той, про який завжди хочеться розповідати друзям…

Нещодавно Марко полюбив пончики. І тепер кожного ранку він прокидається і біжить на кухню, в надії, що там його чекає смаколик. Одного разу він прокинувся о 2 ночі в сльозах: йому наснився поганий сон, що в нього пончик забрали. Він так ридав за ним, що ми мусили принести йому той пончик. І Марко їв його о другій ночі, просто в ліжку. Звісно, потім все було в шоколаді (Сміється).

Анастасія Мазур

– Клас, ми думаємо, що таких кумедних історій у вас чимало траплялося і ще багато попереду! А які основні правила батьківства ви виділяєте для себе з кожної ситуації?

Ми даємо Маркові право вибору! Ми з ним домовляємось, ми обговорюємо плани на день. Якщо ми виникають конфлікти чи непорозуміння, то потім обов’язково сідаємо і проговорюємо всі моменти. Ніхто не скасовує батьківського авторитету, звісно. Але ми хочемо бути з ним друзями, на одній хвилі. Ну, і безумовно надзвичайно важлива любов у будь-яких проявах - цілувашки, обнімашки, ласкаві слова. Ми по сто разів кажемо, як ми його любимо - і він нам відповідає взаємністю. Для мене любов до дитини - це повага до неї, розуміння, що це людина, просто маленька. І ця людина має свій характер, свої звички, свою думку, вона може бути в різному настрої - на це треба зважати. Це іноді складно - але необхідно!

Фото в тексті: прес-служба каналу ICTV

Предыдущий пост
Алина Гросу
«Начала ехать крыша»: Алина Гросу рассказала, как новый бойфренд помог ей пережить развод
Следующий пост
Анна Ризатдинова
Анна Ризатдинова умилила признанием об увлечениях своего 3-летнего сына Романа

Новости партнёров

Fresh

Шоубиз

«МастерШеф 13»: чем участники удивили судей и кто покинул шоу в 15 выпуске

В новом выпуске шоу «МастерШеф 13» участники оказались в роли бедеров на настоящем кулинарном аукционе. Их задачей была разработка выигрышной стратегии, мастерство приготовления блюд и зарабатывание шефов.
Психология

Как жить и работать среди обстрелов и новостей о наступлении

Эффективные методы для украинцев психологини.
Foodstyle

Какие витамины содержатся в клубнике и почему ее стоит есть летом

Конец весны и лето – время, когда природа балует нас разнообразием полезных и вкусных фруктов и ягод. И клубника, безусловно, занимает особое место в нашем рационе.