Психолог розповів, що робити, якщо друга половинка почала дратувати під час війни

друга половинка
Якщо ваше роздратування турбує вас або травмує другу половинку, краще попрацювати над своїми емоціями.

З понеділка по четвер у рубриці щоденного дайджесту «Все буде добре» – «Допомога психолога» – експерти телеканалу СТБ відповідають на актуальні питання українців під час війни. Героїню нової рубрики з початком збройної агресії росії проти України став дратувати чоловік. Сім’ї Аліни довелося тікати з Маріуполя, і звісно, пара пережила сильний стрес. Але що ж робити, якщо пара опинилася на межі розлучення? Порадами поділився психолог Андрій Жельветро.

Сім’я Аліни три тижні провела в підвалі у Маріуполі. Після цього стосунки подружжя помітно погіршилися. Психолог Андрій Жельветро радить у такій ситуації не рубати з плеча, а підійти до проблеми виважено.

Розберіться з причиною ваших претензій. Чого вам бракувало або бракує від чоловіка, чого не вистачало в його діях. Проте пам’ятайте, що всі люди реагують на війну по-різному.

Не приймайте будь-які важливі рішення на емоціях. Зупиніться. Дайте собі передусім можливість видихнути, щоб заспокоїтись і стабілізуватись.

парень и девушка сидят на диване

Якщо не готові до розмови з чоловіком — відкладіть її. Спершу розберіться у собі та своїх почуттях.

Озвучте чоловікові свої претензії спокійно. Сядьте і поговоріть.

Якщо не можете припинити сварки — візьміть тайм-аут у спілкуванні. Домовтеся, що ви повернетеся до столу переговорів тоді, коли вщухнуть емоції.

Відновіть власну психологічну рівновагу і поверніться до питання майбутнього вашої пари після війни. А зараз постарайтеся зосередитись на тому, щоб охолонути.

Предыдущий пост
діти
Психологиня порадила, що робити, якщо дитина малює війну
Следующий пост
страшно під час війни
Психолог поділився порадами, які допоможуть знизити рівень страху у дитини під час війни

Новости партнёров

Fresh

Шоубиз

«МастерШеф 13»: чем участники удивили судей и кто покинул шоу в 15 выпуске

В новом выпуске шоу «МастерШеф 13» участники оказались в роли бедеров на настоящем кулинарном аукционе. Их задачей была разработка выигрышной стратегии, мастерство приготовления блюд и зарабатывание шефов.
Психология

Как жить и работать среди обстрелов и новостей о наступлении

Эффективные методы для украинцев психологини.
Foodstyle

Какие витамины содержатся в клубнике и почему ее стоит есть летом

Конец весны и лето – время, когда природа балует нас разнообразием полезных и вкусных фруктов и ягод. И клубника, безусловно, занимает особое место в нашем рационе.