Школярі отримали можливість підтягнути математику онлайн в ігровому форматі

Школярі
Новий інноваційний освітній проєкт PlayMath розраховано на самостійну роботу учнів 5-9 класів.

Всі знають, що знання, навіть із найсерйозніших предметів, таких як математика, наприклад, краще засвоюються, коли подаються в легкій формі. І це тільки здається, що ігровий формат ефективний тільки для малечі. Насправді, підліткам також потрібна гра, хоча і трохи інша. Тому за ініціативи Міністерства освіти і науки України та активної участі Міністерства цифрової трансформації і проекту Дія.Цифрова освіта було створено новий проєкт з вивчення математики.

GIOS

PlayMath реалізовано на платформі GIOS (Global Innovate Onlins School) – це інтерактивна онлайн-школа математики, де навчаються за останніми освітніми методиками. Курси розроблені досвідченими вчителями та схвалені Міністерством Освіти і Науки України.

За словами творців проєкту, його основна мета «навчити учнів самостійно опрацювати шкільний курс з математики за допомогою інтерактивних методів».

Як навчатися на курсі PlayMath

Участь в навчанні безкоштовна, але необхідна реєстрація на платформі GIOS. Після проходження реєстрації, в ході якого необхідно вказати електронну адресу та месенджер дитини для зв’язку. На ці канали буде надіслано листа, посиланням на вступне тестування, а також з логіном та паролем до особистого кабінету платформи, де ви розміщено навчальні матеріали.

GIOS

За результатами вхідного тестування дитина може отримати особисті рекомендації з навчання або самостійно обрати цікаві теми та почати свій шлях у PlayMath.

Завдяки геймифікації, інтерактивності, анімації, дітям навчатися цікаво, а приклади з життя та окремі задачі допомагають у розвитку критичного мислення. Проект PlayMath допоможе:

  • надолужити пропущені теми зі шкільного курсу, що наразі дуже актуально;
  • здобути нові знання з математики, поглибити та доповнити ті, що вже маєте;
  • підготуватись до основних навчальних тем з 5 по 9 клас і зацікавитися світом математики.

GIOS

Уроки складаються з двох частин: теоретичного та практичного блоків. Теорію оформлено у форматі коротких відео (за зразком тік-току), практика - інтерактивні завдання по темі різного рівня складності.

По завершенню курсу дитина має можливість пройти фінальне тестування, щоб дізнатися про свій прогрес.

Предыдущий пост
счастливые отношения
5 ежедневных фраз для счастливых отношений, которые помогут сохранить любовь
Следующий пост
обман
Как понять, что тебе врут: 3 способа раскусить обманщика

Новости партнёров

Fresh

Шоубиз

«МастерШеф 13»: чем участники удивили судей и кто покинул шоу в 15 выпуске

В новом выпуске шоу «МастерШеф 13» участники оказались в роли бедеров на настоящем кулинарном аукционе. Их задачей была разработка выигрышной стратегии, мастерство приготовления блюд и зарабатывание шефов.
Психология

Как жить и работать среди обстрелов и новостей о наступлении

Эффективные методы для украинцев психологини.
Foodstyle

Какие витамины содержатся в клубнике и почему ее стоит есть летом

Конец весны и лето – время, когда природа балует нас разнообразием полезных и вкусных фруктов и ягод. И клубника, безусловно, занимает особое место в нашем рационе.