Час сяяти! Yves Rocher презентував нову колекцію засобів для очищення шкіри

Yves Rocher
!
Французький бренд - експерт рослинної косметики Yves Rocher - представив п’ять нових гам для догляду за шкірою.

Карантин для бренду Yves Rocher не пройшов марно - весь цей час компанія працювала над створенням нових продуктів та вдосконалювала власні б’юті-рецепти. У мережі магазинів з’явились п’ять нових лінійок для очищення різних типів шкіри.

Ми з радістю знайомимо вас з новинками від Yves Rocher.

Гама Pure Camomille. Сила ніжності

Yves Rocher культивує дику ромашку на власних полях в Ла-Гасії (Франція) згідно з принципами агроекології, гарантуючи повну безпеку для шкіри та навколишнього середовища. Ця культова квітка, яка використовується в догляді за шкірою Yves Rocher із 60-х років, була однією з рослин, вирощених в Ла-Гасії вперше ще у 1979 році. Щорічно компанія збирає, потім висушує верхні частини ромашки (бутони, листя та стебла), з яких виробляє екстракт для власних продуктів. Метод 100% натуральної екстракції дозволяє зберегти всі цілющі властивості рослини — заспокійливі та захисні.

Експерти рослинної косметики Yves Rocher поєднали два активні компоненти 100% рослинного походження, отримані з дикої ромашки, які чинять заспокійливу та зміцнювальну дію: ромашкова рода знижує чутливість шкіри на 28%; ромашкова олія підсилює захисні механізми шкіри на 25% та збільшує її здатність до відновлення на 30%.

Продукти гами "Ромашка" з веганськими формулами містять більше 94% інгредієнтів натурального походження та призначені для чутливої шкіри.

Які засоби ви знайдете у новій гамі Pure Camomille:

 • Міцелярна вода-демакіяж з ромашкою для чутливої шкіри
 • Молочко-тонік для демакіяжу 2в1 ромашка для чутливої шкіри
 • Крем-демакіяж для вмивання з ромашкою для чутливої шкіри
 • Олія-демакіяж з ромашкою для чутливої шкіри
 • Маска-піна з ромашкою для чутливої шкіри
 • Квіткова вода з ромашкою для чутливої шкіри

Гама Pure Algue. Відновлення кисневого обміну шкіри

Забруднене повітря, стрес, втома, інтенсивний ритм життя негативно впливають на шкіру. Через нестачу кисню в клітинах шкіра стає тьмяною та зневодненою. Аби посилити опірність шкіри до цих агресивних факторів, що є причиною передчасного старіння, експерти Yves Rocher, надихаючись силою океанів, обрали зелені мікроводорості тетраселміс - фітопланктон, що має потужні антиоксидантні властивості та унікальну здатність насичувати клітини киснем.

Ці мікроскопічні водорості дрейфують на поверхні океанських вод та виробляють кисень. Їх фотосинтез відрізняється високою ефективністю завдяки ідеальному розташуванню водоростей між водою та повітрям. Зелені мікроводорості тетраселміс культивуться на узбережжі Бретані в біореакторі 100% природним способом. Така техніка дозволяє використовувати всі корисні властивості мікроорганізмів без шкоди для природних ресурсів. Продукти нової гами на основі зелених мікроводоростей тетраселміс, розробленої для детоксикації шкіри, містять 98-99% інгредієнтів натурального походження. Вони сприяють насиченню шкіри киснем, посилюють її захисні функції та відновлюють її природне сяяння. Гама "Морські Водорості" призначена для нормальної та комбінованої шкіри, що зазвичай характеризується тьмяністю, недостатньою зволоженістю та відчуттям стягнутості.

Які засоби ви знайдете у новій гамі Pure Algue:

 • Міцелярна вода-демакіяж 2в1 з мікроводоростями для зволоження
 • Гель для вмивання ультрасвіжість з мікроводоростями для зволоження
 • Желе-демакіяж 3в1 з мікроводоростями для зволоження
 • Піна-кисень для вмивання з мікроводоростями для зволоження
 • Скраб для обличчя ультрасвіжість з мікроводоростями для зволоження
 • Маска-кисень з мікроводоростями для зволоження

Гама Pure Menthe. Природне сяяння без небажаного блиску

Небажаний блиск, висипання, розширені пори - найпоширеніші ознаки, що характеризують жирний тип шкіри. Така шкіра страждає від нестачі кисню та порушення себорегуляціі, що призводить до утворення висипань та комедонів. З цією проблемою зіткнулося 74% європейських жінок, і вона є поширеною в багатьох регіонах світу (Південно-Східній Азії, Близькому Сході, Африці, Латинській Америці). Гама "М’ята для матовості" призначена для комбінованої, жирної шкіри та/або проблемної шкіри з недоліками.

Експерти Yves Rocher обрали м'яту за її освіжні властивості. Бренд вирощує цю рослину в Ла-Гасії (Бретань) за принципами агроекології із дотриманням усіх вимог збереження існуючої екосистеми. Щороку влітку збирають та висушують надземні частини м'яти — листя та стебла, що використовуються для створення екстракту 100% натуральним методом парової дистиляції. Формули нової гами м’ята для матовості містять 98-99% інгредієнтів натурального походження.

Які засоби ви знайдете у новій гамі Pure Menthe:

 • Міцелярна вода-демакіяж з м’ятою для матовості
 • Очищувальний гель для вмивання з м’ятою для матовості
 • Гель-скраб 3в1 для очищення пор з м’ятою для матовості
 • Лосьйон-пудра з м’ятою для матовості
 • Очищувальний скраб для обличчя з м’ятою для матовості
 • Очищувальна маска з глиною та м’ятою для матовості
 • Очищувальна маска з вуглем та м’ятою для матовості
 • Очищувальна квіткова вода з м’ятою для матовості

Гама Pur Bleuet. Делікатне видалення стійкого макіяжу

Очищення та демакіяж є основою догляду. Вже на цьому етапі необхідно використовувати засоби, що відповідають потребам певного типу та стану шкіри. З особливою увагою слід поставитися до найбільш чутливої зони шкіри обличчя — контуру очей, для якої розроблено гаму засобів, що делікатно видаляють макіяж та заспокоюють шкіру.

Які засоби ви знайдете у новій гамі Pur Bleuet:

 • Експрес демакіяж з волошкою для контуру очей
 • Демакіяж з волошкою для контуру очей
 • Квіткова вода з волошкою для контуру очей

Гама Pur Calendula. Досконале очищення сухої та зрілої шкіри

Зріла шкіра, як правило, схильна до сухості. Для догляду за нею підходять більш ніжні, насичені, заспокійливі текстури. Гама "Календула" призначена для шкіри із віковими змінами.

Експерти Yves Rocher збільшили частку натуральних інгредієнтів у складі формул гами "Календула" до 99%. Завдяки методу 100% натуральної екстракції їм вдається повністю зберегти цілющі властивості календули в наших екстрактах, що сприяють відновленню та розгладженню шкіри.

Які засоби ви знайдете у новій гамі Pur Calendula:

 • Молочко-демакіяж з календулою для живлення
 • Лосьйон з календулою для живлення

Фото: прес-служба Yves Rocher

Предыдущий пост
косметика
Красота не требует жертв: зачем нам нужна косметика?
Следующий пост
патчи
Как правильно использовать патчи для глаз и губ, чтобы получить максимальный эффект

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Поздравления с Днем вышиванки в стихах и прозе

Поздравления с Днем вышиванки для ваших друзей и близких.
Фитнес и здоровье

Черная королева: что нужно знать о меланоме

О меланоме и причинах ее возникновения, о профилактике этого коварного заболевания, о том, как важно вовремя поставить диагноз, о правилах жизни, которые помогут беречь вашу кожу.
Шоубиз

«МастерШеф 13»: чем участники удивили судей и кто покинул шоу в 11 выпуске

В новом выпуске шоу «МастерШеф 13» участникам пришлось изучить кодекс кулинарных правонарушений, чтобы не нести ответственности на битве черных.