Для дорослих і дітей: у місті Ірпінь відкрився медичний центр «Добробут»

Добробут
P
10 червня відбулося урочисте відкриття ще одного відділення Медичної мережі «Добробут» у місті Ірпінь за адресою: вул. Грибоєдова, буд. 8-а.

Медичний центр «Добробут» у місті Ірпінь – це триповерхове приміщення площею 1 500 кв. м, яке працює без вихідних та щодня може приймати до 300 пацієнтів амбулаторно.

Новий центр надаватиме широкий спектр послуг як дорослим, так і маленьким пацієнтам: консультації фахівців, діагностичні та лабораторні дослідження, комплексні програми здоров'я, послуги дитячої і дорослої стоматології, невідкладної допомоги.

Добробут

Чому пересічному мешканцю міста Ірпінь варто звернутися за консультацією саме до нової клініки ММ «Добробут»?

  • Ми надаємо повний цикл амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг у зручний для пацієнта час.
  • У Медичному центрі «Добробут» у м. Ірпінь приймають дитячі та дорослі лікарі, ви можете обрати фахівців для всіх членів своєї родини. У наших лікарів високий рівень професіоналізму та кваліфікації, а також великий практичний досвід.
  • Медичний центр оснащено сучасним діагностичним обладнанням від провідних світових виробників.

Добробут

  • Ми пропонуємо зручний режим роботи лікарів, консультації провідних фахівців ММ «Добробут», щоб кожен пацієнт міг своєчасно отримати медичні послуги в зручний для себе час.
  • Завдяки попередньому запису у «Добробут» немає черг, а смс-інформування допомагає нагадати про майбутній візит.
  • Комфортні умови перебування в центрі і доброзичливий персонал допомагають мінімізувати стрес від відвідування медичного закладу.

Добробут

Добробут

  • У Медичному центрі облаштовано emergency-палату та завжди в доступі дві бригади невідкладної допомоги «Добробут», що за потреби доставлять пацієнта до стаціонарного відділення.

Новий медичний центр у місті Ірпінь для дорослих і дітей – це багатопрофільний медичний заклад, де відповідно до всіх вітчизняних і міжнародних медичних стандартів можна отримати консультації фахівців, пройти лабораторну й інструментальну діагностику, стати учасником комплексних програм здоров'я. Завдяки високому професіоналізму медичних працівників, використанню новітніх методів діагностики, а також технологічному оснащенню кожен пацієнт нашого центру отримає комфортне та ефективне лікування

- зазначила керівник медичного центру «Добробут» у місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна.

Після урочистого відкриття клініки відбулася пресконференція, у якій взяли участь: генеральний директор ММ «Добробут» Калашніков Олег Володимирович, медичний директор з педіатрії ММ «Добробут» Риков Олексій Аркадійович, керівник Медичного центру «Добробут» у місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна та мер міста Ірпінь Маркушин Олександр Григорович.

Добробут

Пресконференцію розпочав генеральний директор ММ «Добробут» Калашніков Олег Володимирович. Він поділився планами на майбутнє та розповів про основні стратегічні цілі мережі.

Сьогодні «Добробут» – це провідна Медична мережа, яка об'єднує команду фахівців вищого класу у 17 медичних центрах. Ми хочемо стати ближчими до наших клієнтів і дати можливість людям отримувати високоякісну медичну допомогу. Саме це визначило нашу стратегію на наступні кілька років. «Добробут» виходить за межі Києва, і першим кроком реалізації цієї стратегії стало відкриття клініки в Ірпені

– повідомив Калашніков Олег Володимирович, генеральний директор Медичної мережі «Добробут».

Добробут

Мер міста Ірпінь Маркушин Олександр Григорович зазначив: «Багато мешканців Ірпеня та сусідніх міст їздять за отриманням медичних послуг до Києва. Я щиро радію, що Клініка «Добробут» відкрилася саме в Ірпені, тому що вже від сьогодні наші містяни зможуть отримати висококваліфіковану допомогу, не виїжджаючи до столиці. Той факт, що у нашому місті з‘явилася клініка такого рівня, свідчить про те, що Ірпінь – привабливий для підприємців та інвестицій. Це означає, що ми рухаємося у правильному напрямі!»

Добробут

Провідні фахівці нової клініки провели екскурсію для представників ЗМІ та розповіли про переваги та нові послуги. Зокрема, ММ «Добробут» вперше запровадила VR-вакцинацію. Це новий підхід до стандартної процедури щеплення, який прийнятний до усіх типів вакцинації дітей. За допомогою шоломів віртуальної реальності звичайна процедура перетворюється на захопливу подорож до казкової планети.

Добробут

Захід відбувся у теплій, невимушеній атмосфері. Гості отримали безліч приємних вражень та побачили клініку на власні очі.

Ми поруч!

Предыдущий пост
память
Как тренировать свою память, развить внимательность и улучшить работу мозга
Следующий пост
Как ухаживать за родинками
Как ухаживать за родинками и какие из них опасны: советы дерматоонколога и онкохирурга

Новости партнёров

Fresh

Шоубиз

«Я не потерплю клевету»: Алина Доротюк рассказала о звездных интервью и хейте

Между раундами шоу «єПитання» журналистка Алина Доротюк также рассказала, в каком случае вступает в дискуссию с комментаторами.
Психология

От робототехники до арт-терапии: как в Школе Супергероев учат маленьких пациентов больниц

Современный образовательный процесс сложно представить без творчества.