«Пишуть багато негативних коментарів»: Даша Кубік – про хейтерів у мережі
![Даша Кубік](/storage/crop/articles/avatar_37323_max.jpg)
Зірки разом з популярністю отримують не лише визнання, гроші та армію фанатів. До них ще й прикута надмірна увага журналістів і хейтерів. Не стала винятком блогерка Даша Кубік, яку «засипають» злісними словами в мережі.
За лаштунками шоу «єПитання» вона розповіла Новому каналу, що особливо гостро відчула на собі хейт після російського вторгнення. Тоді ж блогерка почала активно постити гумористичні відео про ворога.
Під моїми роликами пишуть дуже багато негативних коментарів. І я дуже рада, що від мене відписалося багато російської аудиторії
– зізнається вона.
![Даша Кубик](https://edyna.media/storage/shares/09.2022_02/09.02_%D1%94%D0%9F%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%94%D0%B0%D1%88%D0%B0%20%D0%9A%D1%83%D0%B1%D1%96%D0%BA%20(2).jpg)
Якось із Дашею трапилася кумедна й незвична історія.
Якось був смішний момент. Мені написали в особисті повідомлення в Instagram: «Ты тупая дура». А я взяла й відповіла: «Чому?» Той одразу: «О, блин, не ожидал, что ты ответишь. Та я так, я не специально. Я так просто, не подумай, я не со зла». І схожих коментів насправді дуже багато
– ділиться Даша.
Фото у тексті: пресслужба Нового каналу