Леся Нікітюк знімає новий сезон «LeМаршрутки»
![Леся Нікітюк](/storage/crop/articles/avatar_37260_max.jpg)
У грудні 2022 року українці побачили вісім серій тревел-проекту Лесі Нікітюк «LeМаршрутка», який показував Новий канал. Своїм жовтим автобусом телеведуча разом із водієм Богданом Богдановичем проїхали різними куточками України та познайомилися з героями нашого часу з різних сфер.
Третій сезон «LeМаршрутки» переглянули мільйони людей. Повірте, мені як людині, яка працює на телебаченні та створює проекти, завжди хочеться високих рейтингів. Але не такою ціною – горя і біди, які нам довелось знімати. Бути на деокупованих територіях, спілкуватися там з нашими людьми – це дуже страшно. Страшно, що українцям стільки всього довелося пережити й доводиться переживати до сьогодні
– ексклюзивно зізнається Леся Нікітюк.
![Леся Никитюк](https://edyna.media/storage/shares/09.2022_02/20_02_LeМаршрутка_Леся_Нікітюк_у_Харкові.jpg)
Минулий сезон проекту Леся Іванівна називає таким собі «воєнним щоденником». І, виявляється, у нього є продовження!
Я вважаю, що це саме той контент, який будуть переглядати десятиріччями. Тож ми не зупиняємося – вже вирушили з командою на зйомки нового сезону. Я хочу зняти всю Україну. Всю! Це дуже важливо. А вся Україна вісьмома випусками не закінчується... Тому зараз ми поїхали в Харків, Миколаїв і Херсон. Вірю, що згодом буде ще й Крим!
– заявила Леся Нікітюк.
![Леся Никитюк](https://edyna.media/storage/shares/09.2022_02/20_02_LeМаршрутка_Леся_Нікітюк_у_Харкові_2.jpg)