Макс Барських продає картину, яку присвятив Україні: кошти підуть на ЗСУ
![Макс Барських](/storage/crop/articles/avatar_37064_max.jpg)
Виставку можна відвідати з 3 по 7 червня за адресою 6150 Wilshire Blvd, а саму картину за бажанням придбати. Частина коштів з продажу піде на гуманітарну допомогу українцям.
На початку червня фонд Particle Foundation представляє групову виставку «The LIITA Effect», кураторами якої є Даніель С’єрра Домінгес та Бейлі Суейд. Назва виставки пов'язана з культовим шедевром Бенксі «Love Is In The Air» 2005 року, відомим як один із найсильніших антивоєнних образів сьогодення, і включатиме тиждень унікальних подій та вражень, пов’язаних із її переглядом.
![Макс Барских](https://edyna.media/storage/shares/09.2022_02/Colours of freedom.jpg)
Картина Макса Барських «Colours Of Freedom» буде представлена разом з роботами таких митців, як: Майк Рідер (Michael Reeder), Найла Оп’янга (Naila Opiangah), Гуччі Хост (Gucci Ghost) та Абі Саламі (Abi Salami).