Напередодні Івана Купала: запрошуємо на зустріч-практикум з Євгенією Власовою «Жінка, яка звучить»

Єдина рекомендує
Єдина рекомендує відвідати красиву подію платформи жіночого нетворкінку Connecting women.

Унікальний захід відбудеться напередодні свята Івана Купала 20 червня. Головною спікеркою та со-ведучою події буде відома співачка, коуч голоса, авторка курсу «Я дозволяю собі звучати» Євгенія Власова.

Спілкування, практики на природі, плетіння вінків, співи, магічни звуки хангу, вогонь свічок, красиві подарунки від партнерів чекають на учасниць.

Я точно знаю, як вириватися з лап важких життєвих випробувань, як допомогти нервовій системі та тілу відновитися. Життя показує, що інструменти завжди самі прості та лежать на поверхні, але часто ми того не бачимо, бо шукаємо важкі шляхи. І я готова ділитися вдасним досвідом

– говорить Євгенія Власова.

Захід «Як за допомогою голосу та розкриття внутрішніх ресурсів створювати своє життя» відбудеться 20 червня о 15:30 в ресторані Fabius.

Ми хочемо, щоб під час цієї події жінки відчули поштовх до відкриття та розширення світу внутрішніх можливостей, відчули енергії стихій в жіночому колі на природі – це важливо саме зараз, ми маємо залишатися в ресурсності»

– коментує подію Інна Гелетюк – засновниця Connecting women, видавчиня «VIVA! Україна», «Єдина» та ін.. медіа, експертка з PR та стартегічних комунікаций, персонального брендінгу, засновниця премії «Жінка України», менторка призначення.

Ви маєте унікальну можливість не просто почути, а й відчути силу голосу та звуку з курсу Євгенії Власової «Я дозволяю собі звучати». Музичні композиції, які вона виконає, торкнуться кожнї душі, а спільні медитації гармонізують.

Дискусія учасниць, яку промодерує Інна Гелетюк відкриє нові аспекти прояву жіночності та впливу особистої сили на здоров'я та долю. Поділимось своїм досвідом і знаннями про те, як знаходити своє «Я».

Єдина рекомендує

Доєднуйтесь, створимо простір, де кожна зможе знайти свій голос, свою силу і свій шлях до справжнього щастя та самореалізації!

Це не просто подія, це шанс трансформувати своє життя, знайти себе та розвинути свої приховані ресурси.

Реєстрація на захід за посиланням.

Предыдущий пост
TAOR Karpaty Resort & Spa
TAOR Karpaty Resort & Spa: сучасний відпочинок і комфорт у серці Карпат
Следующий пост
Международный день друзей
Международный день друзей: лучшие стихи о дружбе для ваших близких

Новости партнёров

Fresh

Психология

50 каверзных вопросов для парня, которые сделают ваши беседы яркими

Идеальные каверзные вопросы для укрепления отношений с парнем.
Lifestyle

Гастро-тур в TAOR Karpaty Resort & Spa: симфония вкусов в сердце Карпат

TAOR Karpaty Resort & Spa – уникальное сочетание релаксации и кулинарных удовольствий.
Lifestyle

Как помогают современные блоггеры – отвечают номинантки премии Bloggers Awards

1 июля 2024 года в Киеве, в Международном центре культуры и искусств (МЦКИ), состоится церемония награждения благотворительной всеукраинской премии награждения блоггеров, волонтеров и звезд.