2 причини появи кашлю та способи лікування

кашель
Подразнення в горлі, замучив кашель? Доктор Євген Комаровський пояснив, які засоби абсолютно не допомагають при кашлі, а також розповів про варіанти лікування.

Мінлива погода та відсутність елементарних умов комфорту під час війни послаблюють здоров'я. Якщо у вас з'явився кашель – поради від експерта програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Євгена Комаровського допоможуть покращити стан.

Перша причина появи кашлю

Запалення верхніх дихальних шляхів із ураженням задніх відділів носа. У цьому випадку соплі течуть не через ніздрі, а задньою стінкою горлянки, подразнюють її та викликають кашель.

Кашель посилюється, коли ви лежите. Тому що коли ви стоїте або сидите, мимоволі ковтаєте слиз, а в горизонтальному положенні починаєте задихатися від його появи.

Спосіб лікування: потрібно висякатися та промити ніс сольовим розчином. Якщо вам зовсім погано – закапайте ніс будь-якими судинозвужувальними краплями. Коли ви збираєтеся спати – покладіть подушку так, щоб кут нахилу голови був вищим, тоді ви зможете без зайвих зусиль ковтати під час сну.

девушка кашляет

Друга причина появи кашлю

Це запалення нижніх дихальних шляхів. Тобто коли у вас висока температура, бронхіт або запалення легень. У цьому випадку жодного самолікування! Потрібно обов'язково звернутися до лікаря.

Якщо немає прояву хвороб верхніх дихальних шляхів, немає нежитю, не болить горло, але у вас болісний кашель, особливо якщо він з подовженим видихом, тоді найбезпечнішим засобом лікування будуть препарати з сальбутамолом.

Також буває дратівливий кашель: ніби щось шкребе в горлі, але нежитю при цьому немає. У такій ситуації будь-яке тепле питво та часті ковтальні рухи полегшують кашель. Можна також купити льодяники. Наприклад, із м'ятою або для курців. При цьому не треба застосовувати жодних відхаркувальних засобів.

Предыдущий пост
діарея мандрівника
Що робити при появі «діареї мандрівника»: рекомендації лікаря
Следующий пост
ядерний удар
4 поради від науковця, як вижити під час ядерного удару

Новости партнёров

Fresh

Шоубиз

«МастерШеф 13»: чем участники удивили судей и кто покинул шоу в 15 выпуске

В новом выпуске шоу «МастерШеф 13» участники оказались в роли бедеров на настоящем кулинарном аукционе. Их задачей была разработка выигрышной стратегии, мастерство приготовления блюд и зарабатывание шефов.
Психология

Как жить и работать среди обстрелов и новостей о наступлении

Эффективные методы для украинцев психологини.
Foodstyle

Какие витамины содержатся в клубнике и почему ее стоит есть летом

Конец весны и лето – время, когда природа балует нас разнообразием полезных и вкусных фруктов и ягод. И клубника, безусловно, занимает особое место в нашем рационе.