Олена Кравець: «Успіх – хитке поняття»

Олена Кравець
2022 рік змінив всіх. Сьогодні Олена Кравець продовжує свою телевізійну кар’єру, але вже як телеведуча авторської програми “Тихий вечір з Оленою Кравець” на телеканалі “Дім”. Та яка вона поза прицілами камер?

Про свої челенджі – творчі та особисті, про те, чому просто неможливо усе встигнути, про те, що таке успіх, та про свій дебют у повнометражній сімейній комедії “Велика прогулянка” відверто телеведуча Олена Кравець.

– Розкажіть, за яких обставин ви зрозуміли, що акторство це ваше?

Мені завжди подобалося те, якою я стаю, коли виходжу на сцену. Звісно, якоюсь мірою це був момент самолюбування — пам’ятаю, що мені хотілося визнання, хотілося стати впізнаваною. Але при всьому цьому бажанні я не переставала бути сором’язливою, тож коли на мене почали звертати увагу лише завдяки тому, що в мене дійсно щось виходить — це й стало тим самим тригером, розумінням, що це (прим. ред. сцена) моє. Мій перший вдалий досвід пародіювання, ще в школі, оцінили схвально і саме тоді сталося те, що я називаю “відрив від землі”, коли ти розчиняєшся в цьому й ніби знаходишся поза часом, зникають рамки.

– У 2021 році ви спробували для себе новий формат і потрапили на зйомки кінокомедії, де зіграли одну з головних ролей. Як ви потрапили у проєкт “Велика Прогулянка”?

Отримала запрошення на кастинг у зйомках сімейної комедії “Велика прогулянка”. Скажу відверто: погодилася не одразу, були сумніви. Та щойно я познайомилася з командою, з якою мені пощастило провести майже 2 місяці, аргументів “проти” просто не лишилося, одразу ж зловила себе на думці “класна команда, чого ж це я вередую…треба погоджуватися”. З першої ж хвилини все вдавалося легко, невимушено і головне — весело. Погодилася – і не жалкую!

Олена Кравець

*Стрічка, на яку чекали ще з 24 лютого 2022 року, розповість про пригоди двох різних сімей Наливайченків (Ірина Гатун, Юрій Ткач, Вероніка Лукʼяненко та Алекс Березовський) та Драгоманових (Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Марго Крупініна-Біньковська та Ілля Паладін) — за сюжетом, попри чвари та непорозуміння, вони мають обʼєднатися заради спільної мети*

– Поділіться, чи є збіги у поведінці вашої родини та кіношної родини Драгоманових?

Драгоманови — збірний образ, у чистому вигляді такі сім’ї навряд чи існують у сучасному світі, принаймні я на це сподіваюся…Тут багато гротеску, гіперболізованих моделей поведінки і форматів стосунків. Скажу лише, що мій чоловік зовсім не схожий на Євгена, а я, сподіваюся, не завжди схожа на Таню (сміється).

*Олена Кравець зіграла у стрічці викладачку історії мистецтв Тетяну Драгоманову. Разом із своїми кіночоловіком Євгеном Драгомановим (Андрій Ісаєнко) та кінодітьми героїня Олени прагне спокійного відпочинку на природі, проте поява колоритного сімейства Наливайченків порушує сімейну ідилію. Справжнє протистояння за найкращу галявину відходить на другий план, коли місцевий корупціонер Хомʼяк вступає в гру*

– Дивіться кінокомедію “Велика Прогулянка” за участю Олени Кравець в усіх кінотеатрах України!

Вас цілком справедливо називають успішною, самодостатньою жінкою: ви зробили блискучу кар’єру на сцені, пробуєте себе в різних форматах, дивуєте фанатів зворушливими читаннями. Зараз ви активно залучені у волонтерські проєкти. Але при цьому знаходите час на себе, свій розвиток, родину, друзів. Чи є у вас власні критерії успіху?

Олена Кравець

Нещодавно прочитала, що «успіх» — від слова “спіх”, “поспіх”. Ми поспішаємо, нам все треба встигнути. Тому й виникає відчуття задоволення, виправданих очікувань — те, що маркується словом «успіх». Але це досить хитке поняття. Для мене більшу цінність має те, що всередині, а не зовні: усе життя відбувається всередини і ми транслюємо це назовні. Тому якщо говорити в загальному, то для мене успіх — це коли твій внутрішній стан співзвучний з тим, яким ти є, коли відсутні усі протиріччя.

Записи авторської програми, літературні читання, соціальні проєкти. До повномасштабного вторгнення репетиції Квартал 95 та зйомки в повнометражному кіно…Як вдається поєднувати кар’єру та особисте життя?

– Чи встигаєте усе, що запланували?

Це лише здається, що я все встигаю. Насправді ж, у першу чергу через шалений графік, є речі, які так і залишилися на стадії планування. Встигнути все — прямий шлях до вигорання. Я просто знайшла для себе оптимальне рішення: якщо я бачу, що я по вуха в роботі — нехай, значить саме в цей період мене багато в роботі і трохи менше десь інде. І щойно в мене з’являється вільний від роботи час я із задоволенням проводжу час на одинці з собою, багато часу приділяю дітям, своїм стосункам із чоловіком. Знайшла свій внутрішній баланс.

– Що спонукало вас створити свою авторську програму “Тихий вечір з Оленою Кравець” на телеканалі «Дім»?

Хотілося щоб хоча б раз на тиждень українці мали можливість видихнути і розслабитись. Хотілося , щоб програма мала терапевтичний ефект, тому що в темні часи дуже важливо тримати вектор на світло, на світлих людей, залишатись разом, зберігати людяність.

Олена Кравець

– Олено, у вас насичений, часом шалений професійний графік. Але ви ще й багатодітна мама. 24 лютого 2022 року внесло свої зміни у життя кожної української родини. На початку вторгнення ви з частиною сім’ї виїхали до Польщі. Що спонукало прийняти рішення поїхати?

Безпека дітей і батьків тоді була в пріоритеті. Чоловік залишився, я поїхала з рідними.

– Відомо що ваша старша донька вже давно живе окремо від батьків. І до Києва з Польщі вона повернулася раніше за вас. Чи були у вас перестороги? Адже жити самій у мирний час і під ракетами, то різні речі. Про що говорили з Маріє, коли приймали це рішення? Як наважилися відпустити?

Я не дуже хотіла, хвилювалася з цього приводу. Але вона доросла людина і я не можу їй заперечувати чи навʼязувати свої рішення.

– А як молодші двійнята реагують на війну?

Вони теж дуже хотіли додому минулого року, сумували за своєю кімнатою, ліжками, іграшками. Зараз життя змінилося, вони подорослішали, пішли до школи. Їхнє життя таке саме, як у всієї країни: вночі хвилюються та лякаються гучних вибухів, іноді сплять у коридорі, а вдень вчаться, ходять на гуртки та гуляють з друзями. Все змішалося, на жаль, в їхньому дитинстві.

Дивіться кінокомедію «Велика Прогулянка» за участю Олени Кравець в усіх кінотеатрах України з 5 жовтня!

Предыдущий пост
Григорий Козловский и ФК "Рух"
Григорий Козловский и ФК "Рух" организовали футбольный турнир для поддержки украинских пограничников
Следующий пост
МастерШеф 12
«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 7 выпуск от 07.10.2023

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

U-Generation – безкоштовна програма з бізнес-освіти для дітей

З 1 квітня стартувала реєстрація на соціальну програму з бізнес-освіти для дітей U-Generation.
Шоубиз

«Емі: Back to black»: в Києві відбувся допрем’єрний показ довгоочікуваного байопіку

9 квітня у кінотеатрі Оскар Gulliverl відбулася прем’єра байопіку про легендарну Емі Вайнгауз. Серед перших гостей: Анна Малиновська, Таня Карікова, Ольга Мартиновська, Марина Арістова та інші.